بلاگ

روش های خرید ورق استیل

روش های خرید ورق استیل

چگونه ورق استیل بخریم ؟

در ادامه این مقاله می ‌خواهیم با روش‌ های خرید ورق استیل آشنا شویم. به عبارت دیگر می توان گفت می‌ خواهیم نحوه خرید این محصولات را بیان کنیم. علاوه بر این، مطالبی را هم در مورد کاربرد ها و مزایای ورق استیل ارائه می دهیم. همچنین می خواهیم نحوه خرید این محصولات و قیمتی که دارند، بیان کنیم. لذا افراد می توانند با مطالعه این محتوا با انواع ورق استیل، قیمت و

روش‌ های خرید آن ها آشنا شوند.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت و یا تماس با شماره های زیر با مشاوران پارس پریزن در ارتباط باشید 

 +98 21 33900870 - +98 21 33944891

روش خرید ورق استیل:

روش های مختلفی برای خرید ورق استیل وجود دارد. یعنی شرکت ها روش های متنوعی را برای فروش محصولات خود در نظر گرفته اند. لذا یکی از اصلی ترین روش ها، خرید اینترنتی وسایل می باشد.

روش خرید اینترنتی ورق استیل مزایای بسیاری دارد. بنابراین افراد می توانند به سایت شرکت های تولید کننده مراجعه کنند. سپس بعد از انتخاب محصول مورد نظر خود و اطلاع از مشخصات آن، آن را خریداری کنند. به عبارت دیگر امروزه فروشنده ها و تولیدکنندگان از طریق این روش سود بسیاری کسب می کنند. همچنین افراد نیز می ‌توانند از خدمات آن ها به خوبی بهره‌ مند شوند. همان طور که می دانیم بسیاری از افراد این محصولات را به صورت حضوری خریداری می‌ کنند. چرا که می ‌خواهند از جنس و کیفیت آن ها مطمئن شوند.

 به عبارت دیگر آن ها می ‌خواهند کیفیت محصولات را از نزدیک مشاهده کنند. اما امروزه بسیاری از افراد هستند که به دنبال خرید اینترنتی این محصولات می باشند. چرا که خرید اینترنتی ویژگی و مزایای بسیاری دارد. یکی از مهم ترین مزایای آن صرفه جویی در وقت افراد است. به عبارت دیگر افراد با انتخاب این نحوه خرید ورق استیل می‌ توانند در وقت خود صرفه جویی کنند.

همچنین آن ها می توانند قبل از خرید از کارشناسان فروش این محصولات که در شرکت پارس پرزین حضور دارند، راهنمایی دریافت کنند. یعنی آن ها می‌ توانند در مورد مشخصات، قیمت ورق استیل و مزایایی که دارد از آن ها راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

 

خرید ورق استیل پارس پریزن

 

 

 

ورق استیل چیست؟؟

ورق استیل از جمله ورق ها و محصولات فولادی است که دارای ترکیبات مختلفی می باشد. اما می توان گفت اصل کلی ترین ترکیب و پایه آن، آهن است. به همین منظور می‌ توان گفت این ورق ها دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی می باشند. علاوه بر این می توان گفت از ترکیبات دیگری هم با توجه به میزان سختی، انعطاف پذیری و شکل پذیری در تولید آن ها استفاده می‌ کنند. از طرف دیگر، این محصول از جمله ورق و محصولات فولادی تولید شده است که آلیاژ های متفاوتی دارد. یعنی می توان گفت این ورق بر اساس آلیاژهای متنوع و مختلفی طراحی و تولید شده است. لذا ویژگی و خواص مکانیکی این محصول فولادی نسبت به دیگر محصولات فولادی و فلز بیشتر است. همچنین می توان گفت ورق استیل به عنوان یکی از پر کاربرد ترین محصولات فردی مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که با توجه به خواص مکانیکی که دارد، در صنایع مختلف از آن استفاده می ‌کنند.

 

تهیه و تولید این محصولات:

در تولید این محصولات از آهن و کربن استفاده می ‌کنند. لذا می ‌توان گفت مقاومت و استحکام بسیار بالایی دارند. به عبارت دیگر هر چه مقدار کربن این محصول بیشتر شود، مقاومت آن بیشتر می‌ شود. از طرفی می توان گفت میزان شکل پذیری و انعطاف پذیری آن کاهش می یابد. بنابراین این محصولات در انواع و ابعاد مختلفی طراحی و تولید شده اند. همچنین می توان گفت این ترکیبات باعث شده است آن ها در برابر دمای بالا و پایین از خود مقاومت نشان دهند.

معمولا جنس و کیفیت ورق استیل را با توجه به آلیاژهای فولادی تعیین و مشخص می کنند. اما می ‌توان گفت جنس اکثر این ورق ها آهن و کربن می باشد. به عنوان مثال نیمی از ترکیبات آن آهن و یک سوم کربن است. این ترکیبات باعث ایجاد ویژگی ها و مزایای منحصر به فردی برای ورق استیل شده است. به همین منظور در ادامه کاربرد و مزایای این محصولات را ارائه می ‌دهیم.

 

قیمت ورق استیل پارس پریزن

 

کاربرد ورق استیل:

همان طور که در بالا اشاره کردیم، در صنایع مختلفی از این محصول استفاده می‌ کنند. چراکه دارای میزان زیاد از مقاومت می باشد. همچنین در اندازه و ابعاد مختلفی طراحی شده است. از طرف دیگر می توان گفت این محصولات دارای آلیاژهای متنوعی می باشند که هر کدام از آن ها کاربرد های مخصوص به خود را دارند.

علاوه بر استحکام در برابر خوردگی، این محصول ضد زنگ، صاف و براق نیز می باشد. لذا برای درک بهتر مزایا و ویژگی های ورق استیل در ادامه آن ها را بیان می کنیم:

 • این ورق به صورت مات و براق در بازار ها یافت می‌ شود.
 • دارای روکش می باشد. همچنین می‌ توان گفت ضد زنگ و نسوز است.
 • برخورداری از ظاهر تمیز و بسیار زیبا
 • سطح مقاومتی و استحکام آن در برابر هرگونه آسیب و خوردگی بسیار بالا می باشد.
 • دارای خواص ضد زنگ و مکانیکی بسیار خوبی می باشد.
 • در برابر حرارت و دمای بالا و پایین، مقاومت و سختی بسیار بالایی دارد.
 • یکی دیگر از مهم ترین ویژگی ها و مزایای ورق استیل، قابلیت بازیافت شدن آن می ‌باشد. چرا که با بازیافت این ورق کمک بسیاری به صنایع فولادی و فلز می شود.

با توجه به مزایا و ویژگی‌ هایی که بیان کردیم، می ‌دانیم ورق استیل کاربردهای متنوع و مختلفی دارد. امروزه یکی از اصلی ترین کاربرد های این ورق، کاربرد صنعتی و حتی غیر صنعتی می باشد. همچنین می‌ توان گفت از آن به عنوان محصول تزئینی نیز استفاده می ‌کنند. علاوه بر این می دانیم که بیشترین استفاده و مصرف این محصولات فولادی در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی است. اما کاربرد و مزایای دیگری هم دارد.

 

فروش ورق استیل پارس پریزن

 

لذا از کاربرد های آن می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • کاربرد در صنایع ساختمان سازی و تولید سیمان
 • مناسب برای استفاده در بدنه خودرو ها و یا درب آسانسور
 • کاربردهای آن جهت تولید و ساخت وسایل الکتریکی
 • استفاده از این محصول در ساخت قطعات بزرگ مورد نیاز صنایع

انواع ورق استیل:

همان طور که بیان کردیم ورق های استیل در انواع و ابعاد مختلفی طراحی شده اند. همچنین آلیاژ های متفاوتی دارند. لذا می‌ توان گفت آن ها بر اساس آلیاژ هایی که دارند در مدل های متنوع طراحی می‌ شوند. سپس با قیمت مقرون به صرفه و مناسب وارد بازارها می ‌شوند.

 افراد نیز می ‌توانند برای اطلاعات از انواع و مدل های ورق استیل با کارشناسان فروش آن ها مشورت کنند. چرا که این کارشناسان علاوه بر معرفی انواع و مدل های این ورق، کیفیت آن ها را هم بیان می کنند. از آنجایی که این ورق ها بر اساس آلیاژ دسته بندی می ‌شوند، معروف ترین مدل و انواع آن ها سری ۳۰۰ می باشد. اما می ‌توان گفت سری ۴۰۰ هم مورد استفاده قرار می گیرد. ولی از سری ۳۰۰ استفاده گسترده تری می شود. چراکه ضد زنگ بوده و دارای مقاومت بسیار بالا می باشد. همچنین می ‌توان گفت این مدل ورق نیز خود دارای کاربرد و زیر مجموعه ‌های بسیاری می باشد. علاوه بر این، از دیگر مدل ها و انواع مختلف ورق های استیل می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

هر یک از انواع و مدل های این ورق ها دارای کاربرد و مزایای بسیاری می ‌باشند. اما می‌ توان گفت اصلی ترین مزایای هر کدام و یا به عبارت دیگر یکی از مزایای مشابه آن ها، مقاومتشان می باشد. یعنی این ورق ها در مقاومت و استحکام در برابر سایش و خوردگی ویژگی های شبیه به یکدیگر دارند. اما این را هم بگوییم که تنها تفاوت آن ها در قیمتشان می باشد که در ادامه با قیمت آن ها بیشتر آشنا می شویم.

 

ورق استیل پارس پریزن

 

آلیاژهای ورق استیل:

می دانیم که این محصولات فولادی بر اساس آلیاژهای مختلفی طراحی و تولید می شوند. از طرف دیگر می توان گفت انواع ورق استیل در مقاطع و آلیاژهای مختلف تولید و طراحی می شود. لذا از مهم ترین عناصر و مواد آلیاژی مورد استفاده در ورق های استیل می توانیم به نیکل و کروم اشاره کنیم. این عناصر آلیاژی باعث افزایش مقاومت و استحکام ورق های استیل شده اند. همچنین می توان گفت میزان استحکام آن ها را در برابر حرارت و هرگونه خوردگی و آسیب افزایش داده اند.

به همین منظور از مهم ترین آلیاژ های ورق استیل می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. آلیاژ ورق استیل ۳۱۶ : این آلیاژ ورق ها، در طبقه بندی مختلف در دسته استیل های نگیر قرار می ‌گیرند. یعنی می ‌توان گفت این آلیاژ به عنوان استیل های نگیر شناخته می شود. بنابراین یکی از مهم‌ ترین مزایا و ویژگی‌ های این نوع آلیاژ، جوشکاری مناسب آن می باشد.
 2. آلیاژ استیل ۳۱۲ : این مدل آلیاژ، به عنوان ورق های نسوز شناخته می شود. به همین منظور برای ساخت قطعات و وسایل در حرارت و دمای بسیار بالا از آن استفاده می ‌کنند.
 3. آلیاژ استیل ۴۱۰ : این آلیاژها بسیار ارزان و مناسب هستند. چرا که مقدار نیکل مورد استفاده در آن ها کمتر می باشد. اما می ‌توان گفت یکی از مهم‌ ترین مزایا و ویژگی های این نوع آلیاژ ورق استیل، مغناطیسی بودن آن ها می باشد. به همین منظور کاربردهای متنوعی دارند.
 4. آلیاژ استیل ۴۲۰ : این آلیاژ به عنوان فولاد ضد زنگ به شمار می‌ رود. چرا که مقاومت بسیاری در برابر خوردگی و سایش دارد. به همین منظور برای ساخت وسایلی مانند چاقو، قیچی و.... از آن استفاده می کنند.

پس این ورق ها آلیاژ های دیگری هم دارند که هر کدام از آن ها دارای تفاوت در قیمت و کاربرد هایشان می باشند. اما می توان گفت آن ها از ویژگی های مشابه نیز برخوردار هستند.

 

خرید اینترنتی ورق استیل

 

قیمت ورق استیل:

می دانیم که هریک از وسایل بر اساس عوامل مختلفی قیمت نهایی آن ها محاسبه می ‌شود. به عنوان مثال می‌ توان گفت هزینه ورق استیل متفاوت و متغیر است و بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. لذا افراد می توانند با در نظر گرفتن این عوامل و آگاهی از آن ها به صورت تقریبی با قیمت این ورق ها آشنا شوند.

از مهم ترین عوامل موثر در کاهش و افزایش قیمت ورق استیل می ‌توانیم به جنس، کیفیت، اندازه، ابعاد و آلیاژ آن ها اشاره کنیم. یعنی می توان گفت اصلی ترین عامل در افزایش قیمت این ورق ها آلیاژ آن ها می باشد. همچنین عناصر و ترکیبات آلیاژی نیز در افزایش قیمت ‌ها نقش بسیاری دارند. چرا که هرچه عنصر ها و ترکیبات تولید کننده این ورق ها بیشتر شود، قیمت آن ها بیشتر خواهد شد.

علاوه بر این می توان گفت این ورق ها براساس ویژگی و کاربرد هایشان دارای قیمت های متفاوتی هستند. لذا از عوامل موثر در تعیین قیمت آن ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. ضخامت و حجم محصولات
 2. نوع شرکت سازنده ورق ها
 3. مزایا و کاربردهای این ورق ها در صنایع مختلف
 4. نحوه خرید ورق استیل
 5. نوع آلیاژ به کار رفته در آن ها و درصد آن

به همین منظور می ‌توان گفت هر یک از شرکت ها قیمت های متنوعی را برای فروش این محصولات در نظر گرفته اند. به عبارت دیگر شرکت پارس برزین از جمله شرکت هایی است که در زمینه تولید آهن و فروش آن فعالیت می ‌کند. همچنین قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای را برای فروش محصولات در نظر گرفته است. از طرفی می‌ توان گفت این شرکت خدمات گسترده ای را به مشتریان ارائه می دهد و از افراد هیچ گونه نگرانی جهت خرید ورق ها ندارد.

خلاصه کلام:

خلاصه اینکه افراد می‌ توانند برای آشنایی با روش خرید ورق استیل با کارشناسان فروش پارس پریزن در ارتباط باشند. همچنین از خدمات رسانی آن ها به خوبی بهره مند شوند. سپس محصولات شان را با قیمت مناسب خریداری کنند.

 

فروش اینترنتی ورق استیل

مقالات مرتبط

درباره ما

مجموعه پارس پریزن فعالیت خود در زمینه فلزات  از سال 1345 با تولید و آنادایز ورق آلومینیوم و درب و پنجره آلومینیوم تاسیس نموده است و سال
1370 با تغییر کاربری به واردات و توزیع انواع ورق استیل و آلومینیوم و لوله های استیل همچنین احداث کارگاه خدماتی وتولیدی با جدیدترین دستگاههای روز دنیا
 جهت ساخت جعبه وسازه های فلزی (جعبه برق-جعبه دستگاه جوش-صندلی –میزو....) تا به امروز به فعالیت خود ادامه می دهد. شما می توانید در سایت پارس پریزن انواع سفارش خود از قبیل خرید ورق استیل و آلومینیوم و لوله استیل همچنین سفارش انواع سازه وجعبه فلزی را به راحتی سفارش نمایید.

تماس با ما

آدرس کارگاه:

تهران-خیابان 15 خرداد-خیابان پامنار- کوچه الیاس پرتوی –پلاک 3


آدرس فروشگاه :

تهران-خیابان 15 خرداد –خیابان پامنار –پلاک 109

33900870 21 98+

33944891 21 98+