خدمات خم کاری

خدمات خم کاری

شاید بعضی اوقات با دیدن یک جعبه فلزی مانند کیس کامپیوتر- جعبه برق و.... این سوال برایتان پیش آمده  این جعبه با چه دستگاهی خم شده و فرم به این زیبایی پیدا کرده است.
مجموعه پارس پریزن با دارا بودن 2 نوع دستگاه خم سی ان سی برک و دستی قادر می باشد انواع ورقهای فلزی(استیل-آلومینیوم-آهن-مس- برنج) را براحتی تا ضخامت 2.5 میل و تا طول 2.5 متر برای شما به فرم دلخواهتان در آورد.
تفاوتهای خم دستی و سی ان سی برک:
1-تمامی مراحل خمکاری مانند زاویه خم – محل دقیق پرس خم در دستگاه سی ان سی برک توسط کامپیوتر و برنامه موجود در دستگاه تنظیم شده ولی در دستگاه دستی تمامی کارها توسط اپراتور انجام می گیرد.
2-خم کن دستی برای کارهایی مانند ساخت نبشی –ناودانی  و یاجعبه هایی که تعداد محدودی دارند با توجه به اینکه برای هر نوع خمکاری نیاز به قالب مشخص خود نیست بسیار مناسب تر از دستگاه سی ان سی برک می باشد .
از پر کاربردترین مصارف دستگاه خم می توان به ساخت انواع باکس فلزی در صنایع الکترونیکی ، الکتریکی ، ساختمانی ، دامداری ، ساخت نبشی و ناودانی ، ماشین سازی و غذایی اشاره نمود.


 

Client

Parsparizan

Date

03 اسفند 1396

Tags

خدمات مجموعه پارس پریزن

درباره ما

مجموعه پارس پریزن فعالیت خود در زمینه فلزات  از سال 1345 با تولید و آنادایز ورق آلومینیوم و درب و پنجره آلومینیوم تاسیس نموده است و سال
1370 با تغییر کاربری به واردات و توزیع انواع ورق استیل و آلومینیوم و لوله های استیل همچنین احداث کارگاه خدماتی وتولیدی با جدیدترین دستگاههای روز دنیا
 جهت ساخت جعبه وسازه های فلزی (جعبه برق-جعبه دستگاه جوش-صندلی –میزو....) تا به امروز به فعالیت خود ادامه می دهد. شما می توانید در سایت پارس پریزن انواع سفارش خود از قبیل خرید ورق استیل و آلومینیوم و لوله استیل همچنین سفارش انواع سازه وجعبه فلزی را به راحتی سفارش نمایید.

تماس با ما

آدرس کارگاه:

تهران-خیابان 15 خرداد-خیابان پامنار- کوچه الیاس پرتوی –پلاک 3


آدرس فروشگاه :

تهران-خیابان 15 خرداد –خیابان پامنار –پلاک 109

33900870 21 98+

33944891 21 98+