خدمات جوشکاری

خدمات جوشکاری

مجموعه پارس پریزن با دارا بودن تمامی مدلهای جوشکاری موجود در بازار فلزات قادر می باشد انواع مختلف مدل های جوشکاری را به بهترین کیفیت و بالاترین دقت انجام دهد .

جوش لیزر
عملیات جوشکاری یکی از پرکاربردترین مصارف در صنعت فلز بوده که امروزه با ورود دستگاه جوش لیزر فایبر ،تحول عظیمی در صنعت جوش شکل گرفته است . جوش فایبر توسط پرتو اشعه فیبر نوری همراه با گاز وتوسط لنز های دقیق نصب شده بر روی ترچ صورت می گیرد که با توجه با کامپیوتر موجود در دستگاه و تنظیم ضخامت ورق و مدل جوشکاری(نقطه ای –زنجیری و....) یکی از راحت ترین و با کیفیت ترین روشهای جوشکاری می باشد. این روش میزان نفوذ بسیار بالا، پاشش فوق العاده کم مواد مذاب و کمترین نیاز پاکسازی را داراست .


جوش آرگون
جوش آرگن یکی از روشهای جوشکاری است که توسط گاز آرگن و ترچ مخصوص که بر روی سر آن تنگستن نصب می گردد انجام گرفته که در این فرآیند جوشکاری سیم جوش(فیدر) توسط اپراتور بر روی فلز مورد نظر ذوب می گردد. 
از مزیتهای جوش آرگن می توان به بهره وری بالا، کمترین نیاز به پاکسازی(فلاپ گیری) ، توانایی جوشکاری انواع فلزات به هر گونه سطح مقطعی و پاشش بسیار کم مواد مذاب اشاره نمود. که امروزه در سر تا سر جهان یکی از پر طر فدار ترین مدل های جوش کاری است.


جوشکاری co2
جوش co2توسط گاز دی اکسید کربن انجام می شود که این مدل گازها نسبت به گاز آرگن بسیار ارزان تر بوده و برای جوش قوس الکتریکی بسیار مناسب است. در جوشکاری co2میزان نفوذ جوش بسیار افزایش میابد که به همین دلیل در صنایعی که نیاز به آب بندی و جوش کامل دارند بسیار پر استفاده می باشد. همچنین در این روش سیم جوش به صورت اتوماتیک توسط خود دستگاه تزریق می شود ، لازم به ذکر است که  میزان پاشش مواد مذاب نسبت به جوش آرگن بیشتر می باشد.


جوشکاری برق
یکی از قدیمی ترین دستگاه های جوش کاری است که با ذوب کردن دو فلز به یکدیگر توسط الکترود مخصوص انجام می گیرید این مدل جوش کاری نیاز به گاز نداشته و بیشتر توسط اتصال و برق انجام خواهد شد که نسبت به ضخامت فلز میزان برق(ولتاژ) تنظیم شده و عملیات جوش کاری صورت می گیرد .این روش جوشکاری به دلیل حمل و نقل نسبتا آسانتر نسبت به سایر مدل های جوشکاری یکی از پر مصرف ترین مدل های مشابه خود است.


نقطه جوش
این مدل جوش برای اتصال دو ورق به یک دیگر استفاده قرار گرفته و برای جوش پروفیل و لوله مناسب نمی باشد.
نقظه جوش یک روش مقاومتی است که توسط دوعدد فلز مسی که در بالا و پایین ورق قرار دارد صورت گرفته و با فشار این دو فلز بروی ورق و انتقال حرارت عملیات جوشکاری انجام می شود ،این روش جوشکاری بیشتر برای کارهای جعبه سازی توسط ورق مورد استفاده می باشد. 

 

 

Client

JoomShaper

Date

03 اسفند 1396

Tags

خدمات مجموعه پارس پریزن

درباره ما

مجموعه پارس پریزن فعالیت خود در زمینه فلزات  از سال 1345 با تولید و آنادایز ورق آلومینیوم و درب و پنجره آلومینیوم تاسیس نموده است و سال
1370 با تغییر کاربری به واردات و توزیع انواع ورق استیل و آلومینیوم و لوله های استیل همچنین احداث کارگاه خدماتی وتولیدی با جدیدترین دستگاههای روز دنیا
 جهت ساخت جعبه وسازه های فلزی (جعبه برق-جعبه دستگاه جوش-صندلی –میزو....) تا به امروز به فعالیت خود ادامه می دهد. شما می توانید در سایت پارس پریزن انواع سفارش خود از قبیل خرید ورق استیل و آلومینیوم و لوله استیل همچنین سفارش انواع سازه وجعبه فلزی را به راحتی سفارش نمایید.

تماس با ما

آدرس کارگاه:

تهران-خیابان 15 خرداد-خیابان پامنار- کوچه الیاس پرتوی –پلاک 3


آدرس فروشگاه :

تهران-خیابان 15 خرداد –خیابان پامنار –پلاک 109

33900870 21 98+

33944891 21 98+