نورد لوله و ورق

نورد لوله و ورق

لوله و پروفیل در بسیاری موارد با یکدیگر مشابه هستند به همین دلیل  از روش های مشابه برای خمکاری آنها استفاده می شود شما می توانید در مجموعه پارس پریزن لوله و پروفیل سفارشی خود را به فرم دلخواه خود سفارش دهید .
انواع روش خمکاری :خمکاری سرد- خمکاری  گرم – خمکاری القایی
خمکاری سرد:در این روش از راهای مختلف برای فرم دهی لوله مانند خمکاری پرسی –غلطکی-فرم دهی کششی استفاده می شد خمکاری سرد برای ایجاد خم های کوچک و بزرگ در صنایع مختلف  به دلیل سرعت بالا و کنترل بیضی شدن لوله و پروفیل کار برد فراوانی دارد.
خمکاری گرم:در این روش لوله و پروفیل را با حرارت داغ کرده که این امر باعث تغییرات در سطح فلز شده و امکان تغییر خواص فطعه فراهم می شود این گونه خمکاری اکثرا برای مدل فرمهایی که زاویه خمکاری فراوانی دارد استفاده می شود
خمکاری القایی:در این روش لوله داخل یک کویل قرار گرفته و با عبور جریان الکتریکی توسط سیم پیچ داغ شده و خمکاری صورت می گیرد .
نورد ورق:برای هلال کردن ورق و گرد کردن ورق می بایست آنرا از بین دو غلطک عبور داد تا عملیات نورد کاری صورت گیرد در مجموعه پارس پریزن امکان نورد ورق تا صخامت 2 میل تا طول 2 متر امکان پزیر می باشد .

 

 

Date

24 دی 1400

Tags

خدمات مجموعه پارس پریزن

درباره ما

مجموعه پارس پریزن فعالیت خود در زمینه فلزات  از سال 1345 با تولید و آنادایز ورق آلومینیوم و درب و پنجره آلومینیوم تاسیس نموده است و سال
1370 با تغییر کاربری به واردات و توزیع انواع ورق استیل و آلومینیوم و لوله های استیل همچنین احداث کارگاه خدماتی وتولیدی با جدیدترین دستگاههای روز دنیا
 جهت ساخت جعبه وسازه های فلزی (جعبه برق-جعبه دستگاه جوش-صندلی –میزو....) تا به امروز به فعالیت خود ادامه می دهد. شما می توانید در سایت پارس پریزن انواع سفارش خود از قبیل خرید ورق استیل و آلومینیوم و لوله استیل همچنین سفارش انواع سازه وجعبه فلزی را به راحتی سفارش نمایید.

تماس با ما

آدرس کارگاه:

تهران-خیابان 15 خرداد-خیابان پامنار- کوچه الیاس پرتوی –پلاک 3


آدرس فروشگاه :

تهران-خیابان 15 خرداد –خیابان پامنار –پلاک 109

33900870 21 98+

33944891 21 98+